“Tosuncuk” sonunda Türkiye’ye getirildi

DENEME
Read Time:52 Second

Kamuoyunda ‘ Çiftlik Bank’ isimli sistemin kurucusu olarak bilinen ve hakkında ‘suç işlemek amaçlıyla örgüt kurmak’, ‘dolandırıcılık’ gibi bir takım suçlardan 75 bin 260 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında dava açılan ve ‘kırmızı bülten’le aranan Mehmet Aydın'ı taşıyan uçak, Türkiye’ye geldi.
BREZİLYA SINIR DIŞI ETTİ‘ Tosuncuk’ lakabıyla bilinen ve Türkiye'nin isteği üzerine Brezilya tarafından sınır dışı edilen Mehmet Aydın, Brezilya'nın Sao Paulo kentindeki Guarulhos Uluslararası Havalimanı'ndan dün gece İstanbul Havalimanı getirildi. Havalimanında Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına Aydın, sağlık kontrolünden geçirildi.
Aydın, Gaziosmanpaşa Adliyesi'nin ek hizmet binası olarak faaliyet yürüten İstanbul Havalimanı Adliyesi'nde savcıya ifade veren Mehmet Aydın, buradaki işlemlerin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
4 GÜN GÖZALTINDA DURACAKHakkında 4 gün gözaltı süresi verilen Aydın, emniyetteki sürecin tamamlanmasından sonra İstanbul Anadolu Adliyesine sevk edilecek.
Aydın, Gaziosmanpaşa Adliyesi'nin ek hizmet binası olarak faaliyet yürüten İstanbul Havalimanı Adliyesi'nde savcıya ifade verecek olan Aydın, buradaki işlemlerin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülecek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post Uygulanan üçüncü doz aşı miktarı 1 milyonu aştı
Next post “Nesnas” diye bir mahluk!