Bu hafta sonu yasak var mı? 3-4 Temmuz hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı?

DENEME
Read Time:57 Second

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, 3-4 Temmuz hafta sonu yasak olacak mı gibi soruların yanıtı vatandaşlar tarafından şu sıralar yoğun olarak araştırılıyor. Türkiye'de koronavirüs vaka sayılarının azalması ile birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan son kabine toplantısında yeni normalleşme sürecine ilişkin kararlar alınmıştı. İçişleri Bakanlığı 1 Temmuz kademeli normalleşme Genelgesi de yayınlandı. Peki bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? hafta içi hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 1 Temmuz sonrası Kalkan yasaklar ve detaylar haberimizde…
Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı 3-4 Temmuz 2021İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan yeni kademeli normalleşme genelgesine göre 1 Temmuz günü sokağa çıkma yasağının son günü olacak. 1 Temmuz sabah saatlerine kadar devam edecek sokağa çıkma yasağı Ondan sonra hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayacak. Yani bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yasak yok.
1 Temmuz’dan sonra kalkan yasaklar neler?Türkiye'de Korona virüsle mücadele adeta 1 Temmuz’dan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılacak. 1 Temmuz Perşembe gününden itibaren hayatımızdaki birçok yasak kalkacak neredeyse sadece maske zorunluluğu kalacak. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede 1 Temmuz’dan itibaren Kalkan yasaklar paylaşılmıştı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post Gara’da 7 PKK elemanı öldürüldü
Next post Bilim dünyasını ikiye bölen yeni çalışma: Venüs’te hayat var mı?